O tea forte

Tea Forté spája umelecky namiešané čajové zmesi a na mieru navrhnuté čajové doplnky a povyšuje tým šálku čaju na nezabudnuteľný zážitok pre všetky Vaše zmysly. Jedinečnosť celolistových čajov sa zrodila v miestnych ázijských čajovniach a práve tu sa objavila celá škála chutí obsiahnutých v celolistových čajoch, ako aj jedinečný rituál spojený s umením pitia čaju.

Jedinečné hodvábne čajové vrecúška sú jednotlivo ručne vyrábané a predstavujú najdelikátnejší spôsob lúhovania čaju na svete. Voľne tkaná textúra vrecúška vpúšťa vodu medzi jednotlivé čajové lístky, ktoré sa rozvinú a následne sa v tomto dostatočne veľkom priestore jednotlivé chute vzájomne premiešajú. Tea Forté používa len vyberané celolistové čaje a nahrubo nasekané bylinky a vďaka jedinečnému dizajnu vrecúšok sa jednotlivé prenikavé chute týchto lahodných čajov ľahko vylúhujú do vody. Akoby ste si varili kanvicu čaju priamo v šálke!
Odbaľte ochranný obal a postavte vrecúško do šálky. Zalejte vriacou vodou a začne sa lúhovať znamenitý čaj, pričom vrecúško si stále zachováva svoj elegantný tvar a lístok na bavlnenej šnúrke slúži ako držadlo.  Šálka čaju Tea Forte je slávnostným pôžitkom pre všetky zmysly práve vďaka svojej  jedinečnej jemnosti a elegancii.


Naše celolistové čaje sa vyznačujú vysokou kvalitou a 100%-ným prírodným zložením. Do bylinných zmesí sa pridávajú čerstvo nazbierané, nahrubo nasekané bylinky. Čajové vrecúška sú plnené priamo v čajových záhradách Ázie a následne sa uzatvárajú, aby si zachovali čerstvosť. Sme presvedčení o tom, že chute, ktoré zažijete s Tea Forté, predstihnú všetky čaje, ktoré ste kedy ochutnali. No bohatá chuť a aróma týchto výnimočných čajov predstavujú len časť zážitku z Tea Forté. Štýlové doplnky a okúzľujúce pyramídové vrecúško menia Vašu šálku čaju na okamih plný elegancie a oddychu.

SK